HAKKIMIZDA

Outdoor, Tactical, Kayak ve Spor malzemeleri ile ilgili ürün tedariği ve sektördeki 17 yıllık deneyimimize güvenerek 2012 yılında kurmuş olduğumuz Aressa Limited Şirketi çatısı altında; yüzde yüz yerli ve milli ilkesi ile çıktığımız bu güzel yolculukta İstanbul merkez 1500 m2 – Yalova 2500 m2 olmak üzere uluslararası kalite ve çalışma standartlarına kalite yönetim sistemlerine çevreyi koruma yönetmeliğine uygun bir üretim faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Firmamıza ait olan markalarımız ile İstanbul ve Anadolu’da onlarca bayimize toptan satış yapmakta bir çok kamu kurumuna ürün tedariği sağlamaktayız.

Ayrıca yerli ve yabancı müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine cevap verebilmek adına 150 m2’lik showroom alanımızda deneyimli personelimiz ile profesyonel ürün sunumu yapmaktayız.

MİSYON

Değerli müşterilerimize yüzde yüz yerli ve kaliteli ürünü uygun fiyatlara sunmak, satış sonrası ürün desteği, hızlı ve zamanında teslimat ile kusursuz bir üretim ve teslimat süreci misyonunu hedeflemekteyiz.

VİZYON

Yüzde yüz yerli ve milli üretim olan kendi markalarımız ile ülkemizde ve dünyada öncü firmalar arasına girmeyi hedefleyen güçlü bir vizyona sahibiz.